Najlepsze sportowe? Niemcy w tyle!


Modę na sportowe hatchbacki zapoczątkował w 1970 roku Volkswagen, który na salonie samochodowym we Frankfurcie zaprezentował wówczas legendarny model GTI.

Od wody groźniejsi są złodzieje


W relacjach z powodzi wciąż przewija się widok zatopionych samochodów. Smutny los maszyn wobec ogromu dramatu ludzi z pewnością nie jest najważniejszy, jednak miłośnikom motoryzacji musi dawać sporo do myślenia.

Bardzo dziwny motocykl


Oto projekt koncepcyjny nowego motocykla. Niezła sztuka, nieprawdaż? A do tego wyjątkowo przyjazna środowisku.

Nowy wjazd na A4


Pod koniec 2010 roku powstanie połączenie nowo budowanej autostrady A4 z drogą wojewódzką 977 w okolicach Tarnowa w Małopolsce.

Chrysler zmieni sie w Lancię?


Samochody Lancii trafią do salonów Chryslera.

Brabus poprawia AMG


Fani samochodów z gwiazdą na masce mają powody do radości. Brabus - jeden z nadwornych tunerów Mercedesa - postanowił zaopiekować się nową klasą E.

Uwaga! Będzie ostro sypać!


W nadchodzący weekend spodziewane są obfite opady śniegu - zapowiadają meteorolodzy. Warunki na drogach będą trudne.

Taki sms może zabić


Polacy nic sobie nie robią z zakazu rozmawiania przez telefon komórkowy, gdy prowadzą samochód, dowodzi sondaż jaki dla "Rzeczpospolitej" przeprowadziła GfK Polonia.

Schumacher w InteriaTV


VII Monet I po co tak się szarpać? Sprawy od dawna układały się w jednoznaczną, niezobowiązującą historię. I takie było przecież twoje założenie. Więc dlaczego chcesz temu nadać teraz inny, bardziej głęboki sens? W tym układzie to już niemożliwe, trzeba rozejrzeć za nowym rozwiązaniem. horoskop.wp.pl

Sportowcy - złodzieje


Trzech polskich kajakarzy juniorów, uczestniczących w zgrupowaniu w Sabaudii niedaleko Rzymu, ukradło samochód i podczas szaleńczej jazdy po okolicy spowodowało wypadek.

Opona ze... sprężyn


Narodowa Agencja Aeronautyki i Przestrzeni Kosmicznej (NASA) i Goodyear Tire & Rubber Company stworzyły oponę niepneumatyczną do dużych pojazdów kosmicznych dalekiego zasięgu, które zostaną wykorzystane podczas misji na powierzchnię Księżyca.

Fatalne wieści dla kierowców


Od końca 2009 r. do marca 2010 r. ceny paliw na stacjach wzrosły średnio o 5,5 proc. W tym samy czasie ceny surowca potrzebnego do ich wytworzenia wzrosły 11 proc. - poinformowała w Sejmie wiceminister gospodarki Joanna Strzelec-Łobodzińska.

Piorun podpalił 3 mln l benzyny


Wyładowanie atmosferyczne spowodowało w niedzielę wielki pożar w składzie benzyny w mieście Greensboro w amerykańskim stanie Północna Karolina, ale nikt nie odniósł tam obrażeń.

Volkswageny znokautowały rywali


Jadący quadem Rafał Sonik był najszybszy na trasie ostatniego 14. etapu Rajdu Dakar z San Rafael do Buenos Aires, a imprezę zakończył na piątej pozycji w klasyfikacji generalnej.

Zagadkowa śmierć w Bydgoszczy


Dzisiaj około godziny 8 rano na ulicy Focha w Bydgoszczy doszło do wypadku.

Kierowcy tirów to elita dróg!


Mroźny wieczór, mgła. Od dwudziestu minut nerwowo rozglądasz się za kawałkiem placu, który pomieści twój gabaryt. Nie jest to łatwe, przyzwoitych parkingów - takich, na których można przynajmniej wziąć prysznic - jest u nas jak na lekarstwo.

Polacy na torach F1!


PKN Orlen powołał do życia zespół wyścigowy Verva Racing Team, który będzie reprezentował Polskę w Porsche Supercup. Kierowcami teamu został Robert Lucas i Jakub Giermaziak.

Aston martin cygnet


To już oficjalne. Aston Martin przyznał, że zbudowane na bazie toyoty iQ małe auto, będzie sprzedawane jako aston martin cygnet.

Motor: diesel kontra benzyna


Najnowszy "Motor" nr 46/2009 od dzisiaj w kioskach, a w nim m.in

Czarne prosto z Rumunii


Jak przekonać niezdecydowanych klientów do swojego produktu? Odpowiedzią na to pytanie są "wersje limitowane".

znalezionych: 2925, strona 9 z 147
<<<  -  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  -  >>>