1000 przestępstw w szkole jazdy!


Popełnienie prawie tysiąca przestępstw zarzucają policjanci właścicielowi szkoły nauki jazdy z Piekar Ślaskich, jego instruktorom oraz współpracującej z nim lekarce.

Polska najgorsza w Unii!


Polska jest najniebezpieczniejszym w UE krajem dla rowerzystów.

Rewolucyjny wynalazek z Polski!


Polska motoryzacja kojarzy nam się głównie z fabrykami zagranicznych koncernów, gdzie obywatele naszego kraju pełnią przeważnie rolę siły roboczej.

Podoba ci się ta dziewczyna?


Na salonie w Detroit wybrano najładniejsze dziewczyny prezentujące samochody.

Pierwsze zdjęcie nowej alfy!


Włosi mają specyficzny styl bycia. W ich podejściu do życia dominuje luz i spontaniczność.

"Tirowcy" są (podobno) seksowni!


Polski przewoźnik podbija serca na Zachodzie. Solidni, profesjonalni, uśmiechnięci, a do tego bardzo seksowni - tacy są przewoźnicy ukazani w kalendarzu na 2010 rok wydanym przez operatora giełdy ładunkowej TRANS.eu

Inwazja korko-pasów


Pas dostępny całą dobę wyłącznie dla autobusów sparaliżował ruch w Warszawie. A buspasów ma być w polskich miastach coraz więcej.

Niebezpieczne hybrydy


Fani brytyjskiego Top Gear pamiętają zapewne odcinek, w którym Jeremy Clarkson w typowy dla siebie sposób wytykał największe wady samochodów hybrydowych.

Już nie dostaniesz mandatu!


Policja nie może karać kierowców, jeśli zdjęcie z fotoradaru jest niewyraźne - stwierdza "Dziennik Gazeta Prawna", powołując się na orzeczenia sądów rejonowych w Kościerzynie, Zamościu i Tczewie.

Autostrada na próbę


Na budowanym odcinku autostrady A2 Świecko-Nowy Tomyśl w niedzielę zakończyło się się układanie nawierzchni betonowej na trzykilometrowym odcinku testowym. Prace związane z układaniem nawierzchni prowadzone były od piątku, 20 listopada.

Niemcy już nie dają rady...


Mróz, śnieg i gołoledź wciąż dają się we znaki wielu mieszkańcom Niemiec. Agencja dpa poinformowała w środę, że zaczyna brakować soli do posypywania dróg.

USA grzeje naszych policjantów?


Ze zdjęć nie wynika dokładnie, dokąd prowadzą przewody zasilające grzejnik zainstalowany w policyjnym radiowozie.

Drastyczna podwyżka A1


Budowa A1 zagrożona. Spółce Autostrada Południe, która ma koncesję na 180-kilometrowy odcinek trasy, został tydzień na dopięcie inwestycji.

Kubica w czarnych barwach?


W niedzielę kierowcy Formuły 1 będą walczyć po raz czwarty w tym sezonie o punkty mistrzostw świata. Tym razem w wyścigu o Grand Prix Chin. Tor w Szanghaju nie należy do ulubionych obiektów Roberta Kubicy (Renault).

GM odzyskuje kontrolę nad Oplem


Amerykański koncern General Motors spłaci we wtorek ostatnią ratę kredytu pomostowego, udzielonego latem spółce Opel przez niemieckie władze - podał dziennik "Sueddeutsche Zeitung", powołując się na źródła w koncernie.

W drodze do szkoły


W Publicznej Szkole Podstawowej w Kołozębiu pod Płońskiem (Mazowieckie) zainaugurowano w czwartek cykl lekcji "Fundusze europejskie w drodze do szkoły".

Kontrolują punto


Fiat wysłał do właścicieli 500 tysięcy modeli Grande Punto i Grande Punto Abarth w Europie zaproszenie do kontroli z powodu "ewentualnej wady" kolumny kierowniczej - poinformowało kierownictwo Fiata.

BMW 5 touring


Chociaż BMW nie kojarzy się raczej z pojazdami użytkowymi, w ofercie Bawarskiej firmy znajduje się kilka modeli, które z powodzeniem służyć mogą chociażby hydraulikom.

Ten obrzydliwy seksizm


Trwa debata na temat tzw. parytetu, czyli ustawowego zapewnienia kobietom takiej samej jak mężczyznom liczby miejsc na listach wyborczych do różnego szczebla rad, Sejmu, Senatu.

Rosjanin z Kubicą. Za kasę!


Partnerem Roberta Kubicy w zespole Renault w sezonie 2010 będzie Rosjanin Witalij Pietrow - poinformowali w niedzielę przedstawiciele zespołu podczas oficjalnej prezentacji bolidu R30 na torze w Walencji.

znalezionych: 2925, strona 8 z 147
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>