Kuzaj w skodzie fabii!


Leszek Kuzaj w nadchodzącym sezonie zasiądzie za kierownicą skody fabii S2000.

Zemsta Honeckera


Mydelniczka", "pyrkadełko", "zemsta Honeckera", "volkswagen ze wschodu".

Bez emocji. Kubica 4.


354 punkty karne dostali czterej motocykliści, którzy w Wielką Sobotę postanowili poszaleć na publicznych drogach w okolicy Suchej Beskidzkiej (woj. małopolskie).

Japońskie znów się psują


To zdecydowanie nienajlepszy okres dla japońskich producentów samochodów.

Europa ostrzega Niemcy


Komisja Europejska wyraziła w piątek poważne wątpliwości, czy pomoc zaoferowana przez Niemcy inwestorom, którzy mają przejąć upadający koncern Opel, jest zgodna z unijnym prawem.

Nie zdążymy z autostradami?


Sejmowa komisja żąda wyjaśnień ministra infrastruktury. Posłowie chcą usłyszeć od Cezarego Grabarczyka, dlaczego "sypie się" plan budowy dróg przed Euro 2012.

Spis cudzołożnic Prokopa


Podobno prawdziwy fan motoryzacji lepiej pamięta swoje pierwsze auto, niż swoją pierwszą dziewczynę. No to powspominajmy...

Autostrada na próbę


Na budowanym odcinku autostrady A2 Świecko-Nowy Tomyśl w niedzielę zakończyło się się układanie nawierzchni betonowej na trzykilometrowym odcinku testowym. Prace związane z układaniem nawierzchni prowadzone były od piątku, 20 listopada.

W służbowym nie zapalisz?


Posłowie chcą rozszerzyć zakaz palenia tytoniu. Miałby on obowiązywać m.in. również w samochodach służbowych.

C8, czyli luksus po holendersku


Przemysł motoryzacyjny na całym świecie przeżywa głębokie załamanie, ale jest firma, której właściciele nie mają żadnych powodów do narzekania.

Prezes Fiata odchodzi!


Prezes Fiata Luca Cordero di Montezemolo ustępuje ze stanowiska - podała we wtorek włoska agencja prasowa ANSA. Jego dymisję ogłoszono na dzień przed prezentacją strategicznych planów koncernu na najbliższe lata.

Po katastrofie...


Tragiczna sobota i smutna niedziela pozwoliły milionom Polaków zobaczyć, jak prezentują się samochody, z których korzystają najwyższe władze ich kraju. Całkiem dobrze.

Coś co wstrząsnęło Polakami


Carl-Peter Forster, wiceprezes General Motors i prezes Opla zrezygnował z pracy.

Po Toyocie czas na Hondę?


Koncern motoryzacyjny Honda poinformował we wtorek, że zamierza wezwać do warsztatów około 412 tys. samochodów w USA w związku z obawami, że naprawy może wymagać w nich pedał hamulca.

Nie stać nas na płatne drogi


Zarządca autostrady A2 z Konina do Nowego Tomyśla żąda pieniędzy od Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

"Kubica jest sensacją"


Pedro de la Rosa - obecny kierowca Saubera, który wrócił do ścigania się w Formule 1 po kilkuletniej przerwie, w jednym z wywiadów określił Roberta Kubicę i zespół Renault "największą sensacją sezonu 2010".

Punkty ujemne, punkty dodatnie


Ukraińcy wymyślili legitymację, która rzekomo uprawnia właściciela do różnych ekscesów za kierownicą: przekraczanie dozwolonej prędkości, jazdę po pijanemu, łamanie wszelkich zakazów, uprawianie seksu w aucie itp.

Kubica w Renault?


Brazylijski kierowca Formuły 1 Nelson Piquet Jr., syn trzykrotnego mistrza świata, po raz kolejny skrytykował szefa zespołu Renault Flavio Briatore, który z powodu słabych wyników uzyskiwanych przez zawodnika, doprowadził do zwolnienia go z zespołu w trakcie tegorocznego sezonu.

E36. Dobre auto o złej sławie


Stereotypy zniszczyły wizerunek "trójki" E36 - przynajmniej na naszym rynku. Szkoda, bo to kilkunastoletnie auto wciąż oferuje wiele.

Rekordowy wynik Mitsubishi


Październik okazał się rekordowym miesiącem dla polskiego oddziału Mitsubishi.

znalezionych: 2925, strona 2 z 147
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>