Nissan odnalazł się w rzece


W rzece Narwi, między Rzędzianami i Radulami (Podlaskie), odnaleziony został w środę samochód terenowy, który jest autem poszukiwanym w związku z zaginięciem kilka dni temu dwóch młodych geologów.

Policjant potrącił policjanta


Policjant z Nowego Miasta Lubawskiego (Warmińsko-mazurskie), który w reportażu telewizyjnym ujawnił, że jeden z funkcjonariuszy komendy bije zatrzymanych, został potrącony przez radiowóz.

Uwaga na oszustów!


Prawie milion złotych od kilkuset osób z całej Polski wyłudziła grupa oszustów działająca na motoryzacyjnych portalach ogłoszeniowych.

Niebezpieczne hybrydy


Fani brytyjskiego Top Gear pamiętają zapewne odcinek, w którym Jeremy Clarkson w typowy dla siebie sposób wytykał największe wady samochodów hybrydowych.

Panamera do serwisu!


Nie dalej jak wczoraj informowaliśmy, że według Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów samochody są obecnie najbardziej awaryjnym produktem na rynku. Z ponad 100 ubiegłorocznych powiadomień urzędu o produktach wadliwych i niebezpiecznych aż 65 dotyczyło właśnie aut.

Uwaga na czarny lód


Jesienne przymrozki mogą stanowić dla kierowców większe zagrożenie na drogach niż zimowa pogoda z temperaturami znacznie poniżej zera.

Parkingowe absurdy


Jak znaleźć miejsce parkingowe w centrum miasta? Gdzie zostawić auto, gdy brakuje parkingów?

Polacy! Nie spiskować! Jechać powoli!


Z ciekawością przeczytałem artykuł o "prześladowaniu" naszych kochanych kierowców, tak uprzejmych na drodze, tak jeżdżących zgodnie z przepisami, tak niewinnych i potulnych. (*)

Tylko 90 km/h na autostradach


Belgia ma problem ze smogiem. Ministerstwo transportu podjęło kroki, by ograniczyć emisję spalin.

Polowanie na kierowcę


W zasadzie od czasów starożytnego Rzymu znana jest zasada, że to nie wysokość kary, ale jej nieuchronność powstrzymuje od łamania prawa.

Księcia uwagi o samochodach


Jest mężem królowej, ale problemy ma jak każdy człowiek... Mowa o brytyjskim księciu Filipie.

Volkswagen w F1?!


W kwietniu informowaliśmy, że zespoły startujące w Formule 1 negocjują właśnie zasady, jakie od 2013 roku dotyczyć będą jednostek napędowych.

Oto alfa romeo giulietta!


Włosi mają specyficzny styl bycia. W ich podejściu do życia dominuje luz i spontaniczność.

Pamietacie maruti?


Pamiętacie samochód o nazwie suzuki maruti 800? Młodsi czytelnicy raczej nie, ale ci odrobinę starsi na pewno doskonale przypominają sobie karierę, jaką ten niewielki pojazd robił u nas w początku lat dziewięćdziesiątych.

Problem z wypłatą z polisy?


Zgodnie z prawem ubezpieczyciel ma 30 dni na wypłatę należnego odszkodowania. Co zrobić, gdy ten termin nie jest przestrzegany?

Wózkiem na autostradzie


Kierowcy wracający wieczorem ruchliwą autostradą H18 koło Bazylei (Szwajcaria), przecierali oczy ze zdumienia, ujrzawszy przed sobą starszego mężczyznę, poruszającego się na... wózku inwalidzkim.

Cud, paliwo będzie tańsze!


Grupa Lotos od środy 19 sierpnia obniża ceny paliw - poinformowało we wtorek biuro prasowe spółki.

Wiadomo, kto zastąpi Kubicę!


Zespół Sauber F1 poinformował, że pozyskał pierwszego kierowcę.

Najbardziej awaryjna marka to...


Niektóre marki maja opinie bardziej awaryjnych, inne mniej.

Zablokowana A4


Autostrada A4 jest zablokowana na trasie Wrocław-Legnica (Dolnośląskie) przy zjeździe na Strzegom-Rawicz.

znalezionych: 2925, strona 10 z 147
<<<  -  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  -  >>>