70-latkowie na badania!


W Polsce jako sprawców dużej liczby nieszczęśliwych wypadków wini się przeważnie osoby młode. Te, które poza bezgraniczną wiarą w siebie cechuje zazwyczaj również brak doświadczenia.

Policjanci zatrzymali "Kanalię"


Organizator, szef największej oraz najaktywniejszej - w ocenie policji - grupy złodziei samochodów w Wielkopolsce został zatrzymany w Poznaniu. Piotrowi W., ps. Kanalia, grozi do 10 lat więzienia.

Jest samochód. Tylko po co?


Chyba każdy fan motoryzacji chciałby mieć porsche. Ale czy takie?

82 mln dolarów za wypadek


Ford Motor Company będzie musiał zapłacić 82,6 mln dolarów odszkodowania kobiecie, która w wypadku złamała kręgosłup.

Tychy. Nie będzie zwolnień


W zakładach Fiata w Polsce nie planuje się redukcji pracowników - powiedział w sobotę wiceminister spraw zagranicznych Włoch Alfredo Mantica, składający wizytę w Warszawie.

Tychy. Nie będzie zwolnień


W zakładach Fiata w Polsce nie planuje się redukcji pracowników - powiedział w sobotę wiceminister spraw zagranicznych Włoch Alfredo Mantica, składający wizytę w Warszawie.

Najbardziej awaryjne auta


Samochody mają najwięcej wad produkcyjnych, wynika ze statystyk Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, do których dotarł "Dziennik Gazeta Prawna".

Oddadzą ci 500 zł


Każdy, kto miał wątpliwą przyjemność sprowadzić dla siebie samochód zza naszej zachodniej granicy wie, że jedną z wielu urzędowych czynności, jakie trzeba wykonać, jest wniesienie tzw. "opłaty recyklingowej".

"To ciężki dzień dla Opla"


Organizacje pracowników niemieckich zakładów Opla wezwały w środę do strajków ostrzegawczych we wszystkich zakładach spółki w Europie - poinformował w środę szef rady zakładowej spółki Klaus Franz.

Uwaga! Nagły powrót zimy


Setki wypadków drogowych i alarm o zagrożeniu lawinowym w Alpach to bilans nagłego powrotu zimy w pierwszy weekend marca. W Niemczech zginęło co najmniej pięć osób.

Dała popalić wszystkim


Ponad 60 kolizji i odwołane egzaminy na motocyklowe prawo jazdy - to skutki pierwszego ataku zimy w Krakowie.

Jak nie zginąć w zimie


Chociaż ekolodzy straszą nas globalnym ociepleniem i widmem rozpalonych słońcem tropikalnych plaż Bałtyku, przyroda nie daje się ogłupić. Zimna i nieubłagana robi swoje.

7500 km dziwnym rowerem


Siedmioro rowerzystów - pięcioro Niemców, Amerykanin i Włoch wyruszyli 15 marca z Drezna na oryginalnych, zbudowanych przez siebie rowerach. Mają zamiar dotrzeć do Mongolii.

AC i udział własny


Udział własny to ciekawa sprawa, o której jednak nie wszyscy kierowcy wiedzą.

"Zakopianka" zakorkowana. Jedź przez Słowację!


Trwają już poświąteczne powroty. Tradycyjnie najbardziej zakorkowana będzie zapewne "zakopianka".

Kary za pasażerów na tylnej kanapie


Bułgarscy właściciele drogich samochodów oszczędzają na podatkach i wyłudzają podatek VAT, rejestrując pojazdy jako ciężarowe - poinformowało w czwartek MSW Bułgarii.

Samochód jesienią i zimą


Jesienią i zimą warto szczególnie zadbać o samochód. Dobór odpowiednich zimowych opon, kontrola prawidłowego ciśnienia w kołach, a także dobra żywotność akumulatora, wpływają na stabilność i komfort jazdy.

Warszawa stanie w korkach


W kwietniu 2010 roku ma ruszyć budowa drugiej linii metra. W 2011 roku z Dworca Wileńskiego i ronda Daszyńskiego tunele zaczną drążyć automatyczne tarcze.

Te auta ci ukradną!


W ubiegłym roku po raz kolejny zmniejszyła się liczba kradzieży samochodów. Policja wszczęła w tej sprawie 16 915 postępowań.

Volkswagen up lite


Volkswagen, przymuszony po części zaostrzającymi się przepisami dotyczącymi emisji spalin, szykuje ofensywę na rynku samochodów małych.

znalezionych: 2925, strona 1 z 147
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>